Zarząd

Dariusz Maniecki

Dariusz Maniecki

Prezes Zarządu

Przedsiębiorca, prawnik, podróżnik.

Pierwsze kroki w biznesie stawiał w wieku 15 lat. Przed 25 rokiem życia zarządzał przedsiębiorstwami, które osiągały obrót w wysokości kilkunastu milionów złotych. Absolwent studiów prawniczych, bronił pracę magisterską z zakresu prawa podatkowego oraz karnoskarbowego. Wielokrotnie występował przed organami podatkowymi oraz WSA i NSA. Prywatnie miłośnik wypraw, odwiedził 63 kraje świata. Największym wyzwaniem podróżniczym było przebycie pieszo Camino Frances do Santiago de Compostela. Nieustannie skoncentrowany na osiągnięciu zamierzonych celów.

Zdobyła wyższe wykształcenie ekonomiczne o dwóch specjalnościach: zarządzenie zasobami ludzkimi oraz zarządzanie finansami.

Z pozytywnym wynikiem uczestniczyła w pisemnym egzaminie na doradcę podatkowego. W Taxeo zajmuje się bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych poprzez m.in: sporządzanie sprawozdań finansowych, GUS, PFRON i SODiR. Podróżowała od 6°′S szerokości geograficznej – Tanzania do 78°′N szerokości geograficznej – Longyearbyen. Wielbicielka gór, książek i słonecznego klimatu.

Administracja
Usługi księgowe kraków

Katarzyna Kromka

Asystentka zarządu

Absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, na kierunku: administracja.

Z Taxeo związana jest od sierpnia 2019 roku. W codziennej pracy odpowiada za kontakt z klientem oraz realizuje zadania związane z bieżącym funkcjonowaniem biura. Prywatnie interesuje się fotografią.

Zespół biura rachunkowego Taxeo

Oliwia Gadecka

Asystentka ds. administracji

Była stewardessa linii lotniczej, po zwiedzeniu kilkudziesięciu państw dołączyła do zespołu biura rachunkowego.

Obecnie pobiera nauki na kierunku medycznym. W swojej pracy odpowiada za pierwszy kontakt z klientem oraz realizowanie zadań wspierających bieżące funkcjonowanie biura. Ambicja oraz pozytywne nastawienie do pracy i ludzi to elementy, którymi kieruje się na co dzień. Prywatnie interesuje się jeździectwem. W przeszłości uczestniczyła w zawodach w dziedzinie skoków przez przeszkody na poziomie Mistrzostw Warszawy i Mazowsza.

Biuro rachunkowe Warszawa

Tatiana Zachryczuk

Asystentka ds. administracji

Absolwentka kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna na Uniwersytecie Jagiellońskim w specjalności analiza i monitoring mediów.

Swoją przygodę z naszym Biurem Rachunkowym zaczęła w kwietniu 2022 r. W codziennej pracy odpowiada za bieżącą administrację firmy m. in. pierwszy kontakt z klientem, pilnowanie kalendarza spotkań, koordynację przepływu dokumentów. Powierzone zadania wykonuje z zaangażowaniem, chętnie służy pomocą. Komunikatywna, sumienna, o dobrych zdolnościach organizacyjnych. Prywatnie miłośniczka literatury faktu oraz filmów dokumentalnych.

Biuro księgowe wrocław

Paulina Dudek

Asystentka ds. administracji

Studentka ostatniego roku Administracji w Biznesie na Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Do zespołu Taxeo dołączyła w sierpniu 2022 roku. Do jej obowiązków należą zadania związane z administracyjnym funkcjonowaniem firmy oraz bezpośrednie budowanie relacji z Klientem.
Cechuje ją zaangażowanie, dobra organizacja pracy i dążenie do ciągłej samorealizacji.
Prywatnie interesuje się motoryzacją i car detailingiem, miłośniczka modelu Audi TT.

Kadry i płace
Zespół biura rachunkowego Taxeo

Natalia Borowiec

Główna kadrowa

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku: rachunkowość i controlling. Posiada ponad czteroletnie doświadczenie w prowadzeniu kadr i płac.

Uczestniczyła w kursie z legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców. Jej osobę cechuje sumienność, dokładność, a także częstotliwość realizacji nowych wyzwań.

Zespół biura rachunkowego Taxeo

Gabriela Jewuła

Specjalistka ds. kadr i płac

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w specjalności ekonomia menedżerska oraz kierunku: finanse i rachunkowość ze specjalizacją prawo pracy i ubezpieczeń społecznych.
Poza godzinami pracy amatorka książek, teatru i wszystkiego co związane jest z kulturą, w szerokim rozumieniu tego słowa. Jest osobą ambitną, pracowitą, zaangażowaną w powierzone obowiązki. Zawsze chętna do zdobywania wiedzy oraz nowych doświadczeń zawodowych.

kadry i płace warszawa

Oliwia Tokarska

Specjalistka ds. kadr i płac

Ukończyła studia wyższe na kierunku finanse i rachunkowość. Obecnie poszerza swoją więdze na studiach podyplomowych o tematyce kadr i płac.

Zdobyła certyfikat specjalisty ds. wynagrodzeń w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce oraz uczestniczyła w kursie z legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców. Od ponad pięciu lat zdobywa doświadczenie w działach kadrowo-płacowych nieustannie poszerzając swoje kompetencje.

Zespół biura rachunkowego Taxeo

Aleksandra Rak

Asystentka ds. kadr i płac

Obecnie studentka Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek: Finanse i Rachunkowość.

Pierwsze kroki w dziedzinie kadr zrealizowała w ramach praktyk studenckich. Do zespołu biura rachunkowego Taxeo dołączyła w grudniu 2021. Rzetelność, dobra organizacja pracy oraz umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy pozwalają na systematyczne poszerzanie wiedzy z zakresu kadr i płac pod nadzorem doświadczonych kadrowych. Prywatnie, poza cyferkami miłośniczka sportu i fotografii.

Kadry i płace Wrocław

Ewelina Kułach

Asystentka ds. kadr i płac

Absolwentka technikum ekonomicznego. Obecnie studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, kierunek: Finanse i Rachunkowość.

Uzyskała kwalifikacje A36 – prowadzenie rachunkowości oraz A35 – planowanie i prowadzenie działalności w organizacji. Doświadczenie w dziedzinie kadr i płac zdobywa pod okiem doświadczonych kadrowych w naszej firmie. Jest osobą sumienną, rzetelną oraz pomocną. Cechuje ją pozytywne nastawienie do pracy, stawianie sobie wyzwań zawodowych oraz nieodparta chęć poszerzania swojej wiedzy. Prywatnie miłośniczka sztuk walki oraz wszelako pojętej sztuki.

Kadry i płace Kraków

Natalia Dominik

Asystentka ds. kadr i płac

Od 2020 roku studentka kierunku Finanse i Rachunkowość.

Pierwsze kroki w rachunkowości podjęła w 2018 roku, gdzie rozpoczęła trzyletnie Studium Menadżerskie na Uniwersytecie Ekonomicznego w Krakowie. Karierę zawodową rozpoczęła obejmując stanowisko młodszej księgowej. W wolnych chwilach amatorka jazdy rowerowej i książek.

Księgowość
Zespół biura rachunkowego Taxeo

Ewa Góralczyk

Samodzielna księgowa ds. pełnej księgowości

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na Wydziale Ekonomia i Stosunki Międzynarodowe.

Absolwentka studiów podyplomowych z Rachunkowości i Finansów na UEK. Brała udział w licznych kursach księgowych w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Od kilkunastu lat zdobywa wiedzę i doświadczenie w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych. Księgowość to jej pasja, ciągle poszerza swoją wiedzę w zakresie nowych zagadnień podatkowych. Rzetelnie i z zaangażowaniem realizuje swoje obowiązki.

Zespół biura rachunkowego Taxeo

Ewelina Stepnowska

Samodzielna księgowa ds. pełnej księgowości

Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim w specjalności: finanse przedsiębiorstw i rachunkowość.

Już na etapie studiów rozpoczęła ścieżkę zawodową podejmując pracę w biurach rachunkowych, aby zdobywać doświadczenie. Nieustannie poszerza wiedzę uczestnicząc w szkoleniach oraz kursach. Posiada kwalifikacje specjalisty ds. rachunkowości, które nabyła w ramach kursu prowadzonego przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Pozytywnie nastawiona do pracy i lubiąca porządek.

Anna Kurcz

Anna Kurcz

Samodzielna księgowa ds. pełnej księgowości

Absolwentka studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, gdzie posiadła ogólną wiedzę z zakresu ekonomii, rachunkowości i podatków.

Nieprzerwanie od dziesięciu lat pracuje w księgowości. W trakcie kilkuletniej pracy na stanowisku specjalisty ds. księgowości, kadr i płac nabyła niezbędną wiedzę i umiejętności w tym zakresie. Aktualnie na stanowisku samodzielnej księgowej zajmuje się prowadzeniem rozliczeń i obsługą spółek z o.o. Chętna do dzielenia się wiedzą ze współpracownikami, pomaga w rozwiązywaniu problemów. Jest skrupulatna, dzięki czemu nic nie umknie jej uwadze.

Karolina Stelmaszczuk

Samodzielna księgowa ds. pełnej księgowości

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku Finanse i Rachunkowość.

Pierwsze kroki w księgowości zrobiła już na studiach w ramach pracy w biurach rachunkowych. Obraną drogę nieprzerwanie kontynuuje do dziś. Nabytą wiedzę teoretyczną uzupełnia także w ramach uczestnictwa w kursach i szkoleniach zawodowych. Księgowość perfekcyjnie wkomponowuje się w jej charakter, który wyróżnia się zaangażowaniem, systematycznością i porządkiem. Prywatnie czas wolny spędza na aktywnym wypoczynku m.in.: jazda rowerem, wędrówki górskie.

Zespół biura rachunkowego Taxeo

Natalia Sułowska

Samodzielna księgowa ds. pełnej księgowości

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Finanse i Rachunkowość.

Obecnie studentka studiów magisterskich na kierunku Audyt Finansowy gdzie jest w trakcie uzyskiwania kwalifikacji dla kandydatów na biegłego rewidenta oraz międzynarodowej kwalifikacji ACCA. Pracę w biurze TAXEO rozpoczęła w 2019 roku, zdobywając szeroką wiedzę i umiejętności z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jest osobą ambitną oraz chętnie podejmującą nowe wyzwania. Z zaangażowaniem podchodzi do powierzonych jej obowiązków.

Biuro księgowe kraków

Karina Płonka

Samodzielna księgowa ds. KPiR

Ukończyła studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku Finanse i Rachunkowość.

Od 2018 roku zdobywa doświadczenie w dziedzinie księgowości. Dzięki pracy na stanowisku samodzielnej księgowej w pełni wykorzystuje możliwość rozwoju zawodowego. Jest spokojna, sumienna i odpowiedzialna, co pomaga w jak najlepszym wykonywaniu swoich obowiązków. Chętnie angażuje się w powierzone zadania i służy pomocą. Wolne chwile poświęca na wycieczki rowerowe i długie spacery.

Zespół biura rachunkowego Taxeo

Paulina Liszka

Samodzielna księgowa ds. KPiR

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie ze specjalizacją: rachunkowość.

Od pięciu lat zdobywa doświadczenie w dziale księgowości, gdzie obecnie piastuje stanowisko samodzielnej księgowej. Cechują ją: systematyczność, dokładność, a także realizacja stawianych celów. Jej pasją są górskie wędrówki w gronie przyjaciół.

Zespół biura rachunkowego Taxeo

Marta Niemczura

Samodzielna księgowa ds. KPiR

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku rachunkowość.

Nieprzerwanie od 2016 roku jej droga zawodowa związana jest z księgowością. W ramach pracy na stanowisku samodzielnej księgowej wykorzystuje możliwość rozwoju zawodowego. Pozytywnie nastawiona do pracy, rzetelna i przygotowana do podejmowania nowych wyzwań.

Biuro rachunkowe Kraków

Izabela Mazur

Samodzielna księgowa ds. KPiR

Od kilku lat nabywa doświadczenie w obsłudze jednoosobowych działalności gospodarczych.

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Rzeszowskim z zakresu ekonomii oraz na Politechnice Rzeszowskiej na kierunku logistyka. Z biurem rachunkowym Taxeo związana od listopada 2019 roku. W ramach pracy na stanowisku samodzielnej księgowej w pełni wykorzystuje możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowej wiedzy jakie daje jej firma. Pozytywnie nastawiona do pracy, rzetelna i skoncentrowana na realizacji nowych wyzwań. Wszystkie te cechy sprawiają, że praca daje jej wiele satysfakcji.

Zespół biura rachunkowego Taxeo

Marta Maciążek

Samodzielna księgowa ds. KPiR

W 2012 roku rozpoczęła swoją przygodę z księgowością, która trwa nieprzerwalnie od 10 lat.

Jako samodzielna księgowa specjalizuje się w w obsłudze jednoosobowych działalności gospodarczych. W swojej pracy lubi kontakt z klientem oraz satysfakcję jaką daje realizacja zadań. Jest skrupulatna i pomocna. Zawsze chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z klientami i współpracownikami. Posiada certyfikat specjalisty ds. rachunkowości w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce.

Usługi księgowe kraków

Paulina Sieprawska

Starsza księgowa

Absolwentka technikum ekonomicznego w Wadowicach. Aktualnie studiuje “finanse i rachunkowość” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Do biura rachunkowego Taxeo dołączyła w maju 2020 r. Jest ambitną i sumienną osobą, o pozytywnym nastawieniu.

Martyna Więcek

Martyna Więcek

Starsza księgowa

Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku finanse i rachunkowość.

Przed rozpoczęciem współpracy z biurem rachunkowym Taxeo zdobywała doświadczenie jako pomoc księgowa. W codziennej pracy wspiera dział uproszczonej księgowości w przygotowaniu rozliczeń podatkowych. Obowiązki realizuje z dużym zaangażowaniem i pasją. Prywatnie uwielbia czytać książki oraz obejrzeć dobry serial.

Absolwentka studiów wyższych na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie.

Aktualnie studentka Wydziału Finansów i Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, kierunek: Finanse i Rachunkowość, specjalność: Rachunkowość i Rewizja finansowa. Z Biurem Rachunkowym Taxeo związana od stycznia 2020 roku. Jest odpowiedzialna m.in. za wstępną ocenę merytoryczną dokumentów oraz wsparcie działań księgowych. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę z zakresu rachunkowości. Poza pracą miłośniczka tańca, podróży, a także słodkich wypieków. Uwielbia aktywnie spędzać czas.

Ukończyła Technikum Ekonomiczne w Krakowie.

Obecnie studiuje na Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości na kierunku finanse i rachunkowość. Jest miłośniczką podróży. Uwielbia, gdy nieustannie coś się dzieje. Wolny czas spędza aktywnie. Ambitna, wykazuje zapał do nauki oraz rozwoju zawodowego.

Absolwentka technikum ekonomicznego w Bochni, obecnie studentka drugiego roku kierunku rachunkowość i controlling na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Uzyskała kwalifikacje A35 – planowanie i prowadzenie działalności w organizacji, a także A36 – prowadzenie rachunkowości. Przed rozpoczęciem współpracy z naszym biurem zdobywała doświadczenie jako pomoc księgowa. Jest ambitna i zaangażowana w poszerzenie swojej wiedzy z zakresu rachunkowości. Prywatnie miłośniczka książek i podróży.

Zespół biura rachunkowego Taxeo

Magdalena Nowak

Młodsza księgowa

Ukończyła technikum ekonomiczne w Krakowie. Aktualnie studentka ekonomii społecznej na Uniwersytecie Pedagogicznym.

Zdobyła kwalifikacje A36 – prowadzenie rachunkowości oraz A35 – planowanie i prowadzenie działalności w organizacji. Doświadczenie nabywała odbywając praktyki w Banku Spółdzielczym Rzemiosła w Krakowie oraz w Urzędzie Skarbowym. Jej charakter cechuje się się łagodnym usposobieniem oraz gotowością do poszerzania wiedzy.

Zespół biura rachunkowego Taxeo

Emilia Dorosz

Młodsza księgowa

Studentka trzeciego roku finansów i rachunkowości na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

Współpracuje z biurem TAXEO od listopada 2021 roku. Odpowiedzialna za analizę i weryfikację dokumentów, rozliczanie wyciągów bankowych, a także wsparcie w innych zadaniach księgowych. Prywatnie miłośniczka sportów zimowych, wędrówek po górach oraz podróży.

Zespół biura rachunkowego Taxeo

Kamila Maślak

Młodsza księgowa

Ukończyła technikum ekonomiczne, uzyskując kwalifikację A35 oraz A36.

Swoją drogę z księgowością rozpoczynała w technikum ekonomicznym, zdobywając kwalifikacje zawodowe A35 “Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji”, a także A36 “Prowadzenie rachunkowości ”. Chcąc rozwijać swoją wiedzę, ukończyła kurs „Księgowości I stopnia” oraz rozpoczęła studia w Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie na kierunku Finanse i Rachunkowość. Z Taxeo związana jest od listopada 2021 roku. Do pracy podchodzi z dużym zaangażowaniem. Chętna do podejmowania nowych wyzwań i cały czas poszerza swoją wiedzę.

Zespół biura rachunkowego Taxeo

Katarzyna Murdzek

Młodsza księgowa

Studentka trzeciego roku finansów i rachunkowości na Wyższej Szkole Zarządzania i Rachunkowości w Krakowie.

Swoją dalszą ścieżkę edukacyjną ma zamiar związać z Audytem i Rewizją Finansową. Uzyskała Certyfikat zawodowy Księgowego (kod zawodu 331301) w SKwP. Doświadczenie zdobywała odbywając staż w korporacji międzynarodowej oraz w renomowanym biurze rachunkowym z Krakowa. Prywatnie miłośniczka ogrodnictwa, pieszych wędrówek po górach, podróży, zagranicznych podcastów i dobrej kuchni. Otwarta na nowe wyzwania i naukę nowych umiejętności.

Zespół biura rachunkowego Taxeo

Agnieszka Sobaś

Asystentka ds. księgowości

Uczęszczała do technikum ekonomicznego w Bochni. Obecnie studentka pierwszego roku rachunkowości i controllingu na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Uzyskała kwalifikacje A35 – planowanie i prowadzenie działalności w organizacji, a także A36 – prowadzenie rachunkowości. Swoje praktyki zawodowe zrealizowała w Starostwie Powiatowym w Bochni, a także w słonecznej Grecji, uczestnicząc w programie Erasmus. Prywatnie lubi spędzać czas aktywnie. Interesuje się kuchnią wegetariańska. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do pracy.

Usługi księgowe Wrocław

Ewa Szmyrka

Asystentka ds. księgowości

Studentka ostatniego roku Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim, ze specjalnością – doradztwo podatkowe. Z Biurem Taxeo związana jest od sierpnia 2022 r.

Na co dzień odpowiada za wstępną weryfikację dokumentów. Jest pracowita i zaangażowana w swoją pracę. Prywatnie uwielbia spędzać czas aktywnie w gronie znajomych lub przy dobrej książce.

Biuro księgowe Kraków

Katarzyna Więcek

Asystentka ds. księgowości

Aktualnie studentka trzeciego roku na kierunku Finanse i Rachunkowość w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Skończyła szkołę policealną zdobywając kwalifikacje AU36. Prowadzenie rachunkowości oraz AU65. Rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznych. Swoją przygodę z księgowością rozpoczęła w TAXEO w lipcu 2022. Zajmuje stanowisko asystentki ds. księgowości, gdzie skrupulatnie wykonuje swoje obowiązki i jest chętna na poszerzanie swojej wiedzy.

Biuro księgowe Wrocław

Andrzej Magiera-Gorzka

Asystent ds. księgowości

Aktualnie student Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku Rachunkowość i Controlling.

Pracuje w księgowości od 2021 roku. Z biurem rachunkowym Taxeo jest związany od sierpnia 2022. Obecnie zajmuje stanowisko asystenta w Dziale Księgowości. Zaangażowany w pracę, sumienny i dokładny. Prywatnie pasjonat nowych technologii.

Biuro rachunkowe warszawa

Julia Gładysz

Asystentka ds. księgowości

Studentka Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie na kierunku Finanse i Rachunkowość.

Z bardzo dobrymi wynikami ukończyła technikum ekonomiczne i zdobyła kwalifikacje AU35 – Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji, oraz AU36 – Prowadzenie rachunkowości. Uzyskała Certyfikat Księgowy C.I.K. Chętnie poszerza swoją wiedzę z zakresu księgowości. Z zaangażowaniem wykonuje powierzone zadania.