Biuro rachunkowe Gdańsk

Gdański oddział biura rachunkowego TAXEO znajduje się niedaleko Głównego Miasta, przy ulicy Wały Piastowskie 1/1604. Doskonała lokalizacja sprawia, że nasi Klienci mogą z łatwością dostać się do naszego biura zarówno prywatnym pojazdem lub pieszo, jak i korzystając ze środków komunikacji miejskiej. Świadczymy profesjonalne usługi księgowe, obejmujące pomoc w założeniu i prowadzeniu działalności gospodarczej, sporządzanie sprawozdań finansowych, prowadzenie ksiąg rachunkowych, doradztwo podatkowe i wiele innych.

Biuro księgowe Gdańsk – księgowość Gdańsk

Jako profesjonalne biuro rachunkowe świadczymy usługi w zakresie księgowości, finansów oraz kadr i płac. Oferujemy wsparcie w kwestii ulgi IPBOX, prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów, rejestracji spółki kapitałowej, a także w prowadzeniu dokumentacji pracowniczej i firmowej. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania z zakresu rachunkowości i dobiorą rozwiązania odpowiadające na indywidualne i firmowe potrzeby.

Szeroki zakres usług to jednak tylko część naszej działalności. Dbając o wygodę naszych Klientów, oferujemy nielimitowane porady księgowe, wsparcie dedykowanej księgowej, optymalizację podatkową i rozszerzone ubezpieczenie OC, a także dostęp do nowoczesnego programu i aplikacji mobilnej do fakturowania online, możliwość elektronicznego przesyłania dokumentacji z wykorzystaniem specjalnego oprogramowania oraz dostęp do wyników finansowych firmy przez 24 godziny na dobę.

Księgowa Gdańsk – usługi na miarę Twoich potrzeb

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa zapytania dotyczące świadczonych przez nasz zespół usług księgowych. Zachęcamy do konsultacji z doradcą podatkowym i specjalistami w zakresie rachunkowości i księgowości. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura rachunkowego w Gdańsku lub do kontaktu telefonicznego oraz w formie online.

Wały Piastowskie 1/1604, 80-950 Gdańsk

Opinie biura:

gdansk-opinie

Zdjęcia wnętrza: